Ar-Ge Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Sizleri daha iyi ile değil, En iyi ile buluşturmak istiyoruz.

YabanSavar Sektöründe en farklıları yapıp müşterilerinin  kullanımına sunmak için, Ar-Ge çalışmalarına önem veren bir oluşumdur, markadır.

Müşterilerinden gelen yorumları dikkatle analiz ederek sahada nelere ihtiyaç olduğunu belirler, buna görede kendini geliştirir. Bu sebeple, 2019 yılı için bir üst versiyon, itici gücü daha yüksek ve standart'lar dahilinde bir model daha piyasaya sürmenin gururunu yaşıyoruz.

DUO Power 5700 Model ürünümüz de, aynı şekilde Akım Tüketimini minimum seviyelerde tutabilen bir YabanSavar modelidir. Normal şartlarda'ki tüketim değerleri Boşta iken yani Çit Tellerine temas yok iken 120-240 ma seviyelerindedir. Dolayısı ile Elektriğin olmadığı yerlerde'de rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Kullanıcılara Bizim tavsiyemiz şu doğrultudadır.Besi Çiftliklerinde Belli alanlarda Hayvanları barındırmak, otlatmak veya yayılmaları için kullanacaklarsa Duo Power 5700 Model ürünümüzü tercih etmelidirler.

Yada Arazisi daha genişçe olan, 20-30 Dönüm arazilerde Yaban Hayvanları ile mücadelede Domuz, Porsuk, Ayı ile mücadelede, yine DUO Power 5700 modelimizi öneriyoruz.

Neden Peki.? Şu sebeple: İtici Gücü Yüksek olduğu için Hayvanlarda daha yüksek bir pisikolojik etki oluşturarak tekrar tellere yaklaşmasının önüne geçiyor. Yani hayvandaki ısrarcılığın önüne geçiyor.

Gittigidiyor ve N11  E-Ticaret platformlarındaki satış mağazalarımızda kullandığımız Sloganımız vardır.

''BİZE SADECE GÜVENİN'' Demiştik. Datalara bakıldığında başarı puanı aylardır %100 olan,  tüm müşterilerini memnun etmiş bir firmayız. İnsanların güvenini kazanmak, satışını yaptığımız setlerin kusursuz oluşu, yaban hayvanlarının YabanSavar' ı geçemiyor oluşu azmimizi artırıyor. Tüm Müşteri yorularındaki o gülen yüz ikonları gerçekten başarılı bir çalışma hikayesinin sonucudur.

YabanSavar hiç bir markayı takip etmez, sadece takip edilir. Sektör lideri olma yolunda, emin ve kararlı adımlarla, müşterilerimiz ile birlikte yolumuza devam ediyoruz...


Bize duyduğunuz güven için SONSUZ TEŞEKKÜRLER...


Saygılarımızla.

YabanSavar...


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?