Gücümüzü Dürüstlükten alıyoruz...

Bize sadece GÜVENİN...Elektrikli Çit tarım ve hayvancılık sektöründe, arazinin yabani hayvanlardan korunması, Besicilik sektöründe çiftlik sahiplerinin, hayvanlarını belirledikleri bölgelerde otlatmaları veya yaymaları için Avrupa'da 1990 lı yıllardan beri kullanılan ve ülkemizde ise son senelerde yoğunlaşan bir taleple kullanılmaya başlanan Elektrik Çit Sistemlerini,kendi bünyesinde A' dan Z' ye üretimini yapan, geliştiren ve satışını yapan bir firmayız.
YabanSavar kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu, Riskleri hiç sevmeyen bir yapımız vardır. Setlerde kullandığımız bileşenlerde sürekli kaliteli, sektörün önde gelen ürünlerini kullandık. Bu sebeple 2018 datalarına bakıldığında arıza yaparak teknik servis birimimize gelen tek bir ürün olmamıştır. 2019 yılı datalarında ise iki adet arıza kaydımız olmuştur. Bu büyük bir başarıdır.


YabanSavar Teknik destek kısmında rakipsiz bir markadır. Müşterileri ile dost olan, çevresine güven veren bir markadır. Müşterileri ne zaman ararlarsa mutlaka teknik destek alabilmektedirler. Şuana kadar satışı gerçekleşen tüm ürünleri müşterilerimizle birlikte telefon desteği vererek, montaj görselleri paylaşarak, en etkili performansı verecek şekilde montajları gerçekleştirdik. 2018 yılı itibari ile YabanSavar'ı geçebilen hiçbir yabani hayvan olmamıştır. Müşteri yorumlarından elde edilen anket bilgileridir.

 

YabanSavar Elektronik Kontrollü Elektrikli Çit Sistemlerinin kullanım alanları da sürekli gelişerek, değişerek farklı alanlara kaymaktadır. İlk başlangıçta Arıcı arkadaşlarımızın rağbet ettiği bu ürünü şimdi pek çok alanda kullanmaktayız.

Arılıklarda, Fidanlıklarda, Mısır tarlalarında, Ayçiçeği tarlalarında, Kavun tarlalarında, Nohut, Patates tarlalarında velhasıl, Domuz ve Ayı ile başı belada olan herkes bu ürünü artık gönül rahatlığı ile kullanmaktadır. Geceler boyu arazide tüfekle nöbet tutma işini artık müşterilerimiz bıraktı. Şimdi görev YabanSavar'ındır. Bunu da alnının akıyla yapmaktadır.


YabanSavar

Elektronik Kontrollü,

Elektrikli Çit Sistemleri...

''Bize Sadece Güvenin''

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?