YabanSavar Varsa Huzur ve Güven Varelektirikli çit sistemi resim görüntüsü

YabanSavar Elektrikli Çit Sistemleri. Türkiye' nin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.

Güneş Enerjili Elektrikli Çit Sistemleri setlerinde, 40 Watt panel kullanımını YabanSavar markası başlattı. Bizde risk yok, sıfır risk anlayışı var. Bu sebeple 40 watt güneş enerji panelleri kullanıyoruz.

10 Watt veya 20 Watt güneş enerji paneli neden kullanmadık, 9 amper veya 12 amper kuru aküler neden kullanmadık bizde, bazıları gibi. Ne güzel işte ucuza mal edip ucuza da satardık, Elektrikli Çit Sistemi fiyatları da uygun olurdu. Rekabetin had safhada olduğu şu piyasada değil mi? Biz müşterilerimizin güvenini kaybetmeyi asla göze alamayız. Biz markayız, YabanSavarız biz.

Gece yarısı akünün bitmesi demek, tarlanın, arazinin korumasız kalması demek değil mi. Tesadüf bu ya o gecede domuzun geldiğini düşünelim müthiş bir talan, emekler gitti mahsul gitti. Arıcılık yapıyorsak arı kovanları yerle bir oldu.  Sonuç ne olur sizce; al işte buda işe yaramadı tarzı söylemler.(Hal bu ki ürünü alırken ne kadarda inanmıştı satıcısına) Müşteri hemen satıcıyı arayacak nasıl sistem verdin bana tarlaya domuz girdi veya kovanlarım hiç oldu ayı gelmiş arılığımı dağıtmış. Ayı – Domuz kovucu işe yaramadı, Domuz teli netice vermedi tarzı serzenişler.

Peki, müşteriye ne cevap verilebilir ki şu ortamda. Benim aklıma hiç bir şey gelmiyor inanın. Ama cevval bir satıcı, ya efendim şundan olmuştur yok efendim bundan olmuştur tarzı yaklaşımlarla kendini işin içinden sıyırmaya çalışır.

Bana sorarsanız olan olmuş, neden olmuş, nasıl olmuş hiç önemli değil bu saatten sonra.

Şimdi gelelim Yaban savar Elektrikli Çit Setlerinde neden 40 Watt panel,  20 ah jel akü ve şarj kontrol cihazı standart sorusuna. Biz hep diyoruz, demeye de devam edeceğiz bıkmadan usanmadan. Sizler bizim için önemlisiniz. Bir iş yapıyorsan layıkıyla yapacaksın ne gerekiyorsa onu kullanacaksın.

Bulutlu havaların yaşandığı bir mevsimde akü bizi yolda bırakmamalı. İşin yükünü çeken panel ve akü bizce, aküye göre de panel seçimi yapılmalıdır. Her şey hesaplı kitaplı anlayacağınız. Güneşli bir günde 40 Watt panel saatte 2 amper enerji toplar. 20 amperlik jel bir aküyü standartlar içinde saatte 2 amperle şarj etmelisiniz ki, o akü uzun yıllar dayansın randımanlı çalışabilsin. Hava bulutlu arada 1-2 saat güneş çıktı, işte o 1-2 saatte 40 Watt panel bizim bir günlük tükettiğimiz enerjiyi topluyor. Bu yüzden YabanSavar çit sistemleri sorunsuz ve ahenkle çalışıyor. Müşterilerimiz bize güveniyor. Bizde o güveni hiçbir zaman yok etmeyeceğiz.

Bizim sloganımız şuydu, Bize Sadece Güvenin, zaten bir kez güvenip bizimle tanıştığı an, artık o müşteri bizi asla bırakmıyor. Nasıl mı, teknik desteğimizle, tüm sorulara anında aldığı cevaplarla, whatsapp ile montajlara iştirak etmemizle, müşterimiz sorun yaşamış gecenin 23 ünde aramış destek vermişiz sorununu çözmüşüz. Tüm bu saydıklarım ticaret için yapılan şeyler değildir, müşterilerimizle aramızda dostluklar oluştuğundan bence.

Kaliteden güvenilirlikten asla ödün vermeyeceğiz.

Sizleri hiçbir zaman aldatmayacağız.

İnternet sitemizde pazarlama taktikleri kullanmayacağız, her şey net ve açık olacak.

Bize duyduğunuz Güven ve samimiyet için sonsuz teşekkürler.

YabanSavar Elektrikli Çit Sistemleri.Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?