Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün

Elektrikli Çit

Elektrikli çit hazır setler. Bu sayfamızda sizler için, farklı farklı içeriklere sahip elektrikli çit setleri hazırladık. Fiyatı değiştiren unsurlar başlıca şöyledir. Elektrikli çit cihazı, bildiğiniz gibi Yabansavar olarak iki çeşit yani iki seri çit cihazımız vardır. 80 dönüm araziye kadar kullanılabilen 5700 serisi, 20 dönüm araziye kadar kullanılabilen 3700 serisi cihazlarımız. Yabansavar Power 3700 ve Yabansavar DUO Power 5700 serisi cihazlarımız bu iki model arasındaki fiyat farkı 300,00 TL dir. Yabansavar Arıcı seti diye adlandırdığımız Elektrikli çit setini de Arıcılık işi ile meşgul olan arkadaşlarımız için hazırladık. Arıcı setinde 500 metre Elektrikli çit teli, 100 adet Elektrikli çit izolatörü, 3 adet de Elektrikli çit Kapı yayı seti vardır. 42 watt Güneş enerji paneli, 24 amper jel akü, 10 amper(PWM) şarj kontrol cihazı, SOLAR SETLERDE STANDART dır. Başka bir deyişle Yabansavar markasının altında 10 watt 20 watt Panel olmaz. 7 amper 9 amper 14 amper 17 amper 20 amper kuru veya sulu aküler olmaz. SADECE 24 amper Jell aküler kullanıyoruz.Elektrikli çit hazır setler sayfasındaki tüm setler, güneş enerjisi ile yada şebeke enerjisi ile kullanılabilir. Bazı setlerde 1 adet kapı yayı kullanıldı, bazılarında 500 metre çit teli 100 adet izolatör varken bazılarında 1000 metre çit teli 200 adet Elektrikli çit izolatörü kullanılmıştır. Arkadaşlar izolatör lerimiz ABS plastikten özel olarak Yabansavar için üretilmektedir. Poliplen(PP) izolatör işyerimizde kesinlikle yoktur. Kalitesiz ürünleri işyerimize asla sokmuyoruz. Yabansavar kaliteden asla taviz vermez.

Özetlersek eğer yukarıda anlatılanlardan hiçbir şey anlamadım diyenler tabiiki olabilir. Ne yapıyoruz Teknik Destek telefonunu arıyorsunuz ( +90 536 864 43 34 ). Arazinin büyüklüğüne göre sizin için en uygun Elektrikli çit paketini oluşturup Gönderim yapabiliriz.

Elektrikli Çit Hazır Setler  

Elektrikli çit setleri. Sahada yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu sistemin genel manada kabul görmesini sağlayan en önemli özellik, güvenlik içermesidir. Bunun için de belli standartlar ve kurallar konulmaktadır. Mevcut standartlar da sürekli bir şekilde gözden geçirilmektedir. Güvenliğin arttırılması ve sistemin daha güvenli bir hale getirilmesi için çalışılmaktadır. Ülkemiz içerisinde elektrikli çit teli sistemleri ile ilgili kıstaslar da bulunmaktadır. TS EN 60335 -2 -76 standardının altında toplanan bu özellikler, istenilen ölçüleri ve kaliteyi belirlemektedir. Bu standarda uygun olarak üretilen ve kullanılan elektrikli çit teli sistemleri ve bu sistemlere bağlı olarak kullanılan cihaz ve sistemlerin aparatları sağlık açısından bir tehdit oluşturmamaktadır.

Elektrikli Çit Hazır Set Fiyatları

Elektrikli çit hazır set fiyatları bir çok farklı değişken ile hesaplama yapılmaktadır. Sisteme ihtiyaç duyan insanların, sahada kullanacağı alanın net bir şekilde ortaya konması ile başlayan fiyat tespiti, alan içerisinde yer alacak takım donanımlar ve sistem aparatlarınında belirlenmesi ile ortaya bir meblağ çıkmaktadır. Kurulacak elektrikli tel çit sistemi, kurulma amacı belli bir alan üstünde koruma ve kontrol oluşturmaktır. Amaç doğrultusunda yüksek voltajlı elektrik darbeleri, kontrol edilmek istenen alanı çevreleyen Elektrikli çit telleri'ne verilmektedir. Elektriğin güneş enerjisinden üretilmesi maliyeti düşürdüğü gibi, bağımsız kullanım rahatlığı da sağlamaktadır. Güneş enerjili elektrikli çit modelleri sahada pratiklik ve bağımsızca hareket edebilme imkanı sunmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?