YabanSavar GEÇİLEMEZ ’dir...

Yaban Savar Elektrikli Çit sistemleri Geçilemez

Ayılar yiyecek bulmak için koku alma yöntemini kullanırlar, kilometrelerce uzaktaki
bal kokusunu alır gider arılığı bulur ve pusuya yatar. Kimselerin olmadığını hissettiğinde harekete geçer ve yapacağını yapar. Arıcılık yapan arkadaşlar beni çok iyi anlıyorlardır.:) Bu vesile ile Elektrikli Çit Sistemleri arıcılık yapanların vazgeçilmezi olmazsa olmazıdır.

Ayı arıların olduğu bölgeye geldiğinde öncelikle fizibilite çalışması yapar Çit Tellerini kontrol eder, bu işlemde burnu ile yapar. Yaban Savar 3,7 joule şok gücünü telleri kokluyor iken burnundan alır ve hayvanın psikolojisi bozulur her şeyi unutur gerisin geri arkasına bakmadan kaçar gider. Eğer Çit cihazının şoklama gücü etkili ise AYI bu bölgeye işaret koyar bir dahada buraya gelmez. Dolayısı ile Elektrikli Çit Sistemi alırken alacağınız ürünü özelliklerini inceleyerek almanızda fayda vardır. Sürprizler yaşamamak için.

Özetlersek eğer, bizler çit telleri aktif mi değil mi diye bazen elimizle ayakkabılı iken kontrol ederiz.
Yaban hayvanları ise burunları ile telleri koklar, kontrol ederler ''ŞOK'' etkisini kafalarından alırlar buda hayvanların insanlardan daha çok etkilenmesindeki asıl nedendir.

Bu yüzden Yaban Savar Elektrikli Çit Sistemleri Yaban hayvanları için geçilemez bir engeldir...

ayı

Çiftçilerimizi bezdiren bir diğer hayvanda Yaban Domuzları'dır Mahsule hoyratça zarar verir. Kimi Ürünleri daha tohum ekildikten hemen sonra yok eder. Düşünsenize mısır tarlamız var, Her şey yolunda gidiyor verimli bir sezon olmuş mısırlar fevkalade durumdalar. Birde bakarmışsınız ki tarlanın yarısı yok olmuş yerlerde sürünüyor.
O kadar emek yok olmuş gitmiş, 1 günde hasat yarıya düşmüş.
Müşterimiz fidanlık yapmış domuz gelmiş fidanları kırmış dağıtmış gitmiş,
Müşterimiz gene verimli bir sezonun sonunda fındık bahçesine bir bakar ki fındık bahçesi haşat olmuş.

Düşüne biliyor musunuz bu psikolojiyi, belkide bir çoğumuz bunu yaşadık tarlalarımızı bahçelerimizi nerede ise ekmekten vazgeçme noktasına geldik. Neden peki, yapıyorum ediyorum bir gecede yok olup gidiyor diyenimiz çoğunluktadır.

Bizde diyoruz ki '' BİZE SADECE GÜVENİN '' sizleri bu çileden gerçekten kurtaracak en ekonomik, %100 seviyelerinde en etkili yöntem Yaban Savar Elektrikli Çit Sistemdir. Kurulumu çok basit olan bu sistemde tahta direkleri çaktık tan sonra iş bitiyor. İzolatörleri takmak telleri çekmek gerçekten çok basit. Bu işlemi yaptıktan sonra gerçekten rahatlık var. Geceleri tedirgin olmak yerine rahat bir uyku var. Bir çok müşterimiz acabalarla yaklaşırdı fakat şimdi onsuz yapamıyorlar.

Yaban hayvanlarından kurtardığımız mahsuller ülke ekonomisine, sizin aile bütçenize dönüyor. İnanın bunca zaman ben bu işi neden yapmamışım diye üzüleceksiniz.

Yaban Savar ile bol güzel günler diliyoruz. Biz sizi önemsiyoruz bu sebeple kaliteden, performanstan ödün vermeden ileriye doğru emin adımlarla yürüyoruz.

Saygılarımızla...

Yaban Savar
Elektronik Kontrollü,
Elektrikli Çit sistemleri.

''BİZE SADECE GÜVENİN''


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Bizden Haberler Basında Biz Videolarımız Sektörden Haberler
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?